درباره من

مهندس هادی حسینی
هادی حسینی هستم، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی نرم افزار گرایش هوش مصنوعی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر ، پروژه پایان نامه من در زمینه پردازش گفتار با عنوان بازشناسی گفتار فی البداهه-محاوره ای و تبدیل آن به گفتار رسمی ارائه شد، کاری که برای اولین بار در کشور و بر روی زبان فارسی انجام شد و در همان سال به عنوان یکی از پروژه های برتر کشوری برشمرده شد.
در حال حاضر مدیر شرکت عصر نقره ای ، یکی از موفق ترین شرکت های نرم افزاری کشور در زمینه توسعه اپلیکیشن های موبایلی و سامانه های آنلاین هستم. در طی حدود ۲۰ سال گذشته فعالیت های مختلف و زیادی را در زمینه های مختلف نرم افزاری انجام دادم، برنامه نویسی و طراحی به ویژه در زمینه وب همیشه جز علایق من بوده و همواره از انجام دادن آن لذت بردم اما در طی این سالها به تجربه به من ثابت شد که اگر یک کار باشد بهتر از هر کس دیگر انجام می دهم - و در حال حاضر چند سالی است به آن مشغول هستم- تجزیه و تحلیل سیستم (مهندسی نرم افزار) و درک صحیح نیازمندی های سامانه های نرم افزاری است. نقشی که در مدیریت پروژه اسکرام به آن مالک محصول گفته می شود.

تجارب کاری

مهر ۱۳۹۳ - بهمن ۱۳۹۷

مدرس دانشگاه

دانشگاه دولتی | دانشگاه علمی کاربردی

دی ۱۳۹۳ - مرداد ۱۳۹۷

برنامه نویس فول استک

شرکت عصر نقره ای

مرداد ۱۳۹۷ - حال حاضر

تحلیلگر سیستم و مالک محصول

شرکت عصر نقره ای

اردیبهشت ۱۳۸۲ - آبان ۱۳۸۶

توسعه دهنده فری لنس وب

-

فرودین ۱۳۹۲ - آذر ۱۳۹۳

توسعه دهنده بک اند (PHP)

شرکت گوناگون

مرداد ۱۳۹۶ - خرداد ۱۳۹۷

کارشناس هوش مصنوعی

همراه دکتر

مهارت ها

بهینه سازی برای موتورهای جستجو

(SEO)

توسعه دهنده فرانت اند و طراحی سایت

(React JS - Sass - Less − HTML - CSS - JS - Bootstrap)

توسعه دهنده بک اند

(PHP - Laravel)

تحلیلگر سیستم -مالک محصول

(System Analyst -Product Owner - Scrum )

نمونه کارها

در طی حدود ۲۰ سال فعالیت در حوزه مهندسی نرم افزار کارهای زیاد و متنوعی را انجام داده ام و در حوزه های مختلفی از برنامه نویسی بک اند و فرانت اند، طراحی سایت، مدیریت تیم های نرم افزاری و انجام نقش مالک محصول در مدیریت پروژه اسکرام و .. فعالیت داشته ام. در زیر برخی از آخرین کارهایی که انجام داده ام را مشاهده می کنید.
سامانه فروش آنلاین فروشگاه های شهرما (شهرداری مشهد)
تحلیگر سیستم - مالک محصول

پیاده سازی سامانه یکپارچه فروش آنلاین شعبه های مختلف فروشگاه شهرما در قالب اپلیکیشن شهرمن. این سامانه شامل پیاده سازی بک اند (به صورت وب سرویس بنیاد) با قابلیت اتصال به نرم افزارهای فروش محلی شعبه ها و همچنین وب اپلیکیشن های مشتری و پیک می باشد.

Read More
بارسی: سامانه هوشمند حمل بار
توسعه دهنده بک اند و مدیر تیم نرم افزاری

سامانه بارسی شامل ارائه خدمات مختلف آنلاین در حوزه حمل و نقل است. توسعه بک اند این سامانه با زبان PHP و با استفاده از فریم ورک Laravel انجام شد.

Read More
سامانه پرداخت اعتباری Best Pay
تحلیل سیستم -مالک محصول

سامانه پرداخت اعتباری بست پی با هدف کاهش تبادلات نقدی و جایگزینی آن از طریق اپلیکیشن ها به صورت اعتباری برای کشور افغانستان صورت گرفته است. در این سامانه کاربران تمامی تبادلات مالی خود همانند انتقال پول به دیگران و همچنین خرید از فروشگاه های طرف قرارداد سامانه را می توانند از طریق اپلیکیشن خود انجام دهند

Read More
سامانه فروش آنلاین رستوران های زنجیره ای ارکیده
تحلیلگر سیستم

رستوران های ارکیده از قدیمی ترین رستوران های تهران با ۷ شعبه فعال است. در سامانه سفارش آنلاین ارکیده امکان ثبت سفارش و دلیوری از نزدیکترین شعبه به همراه تمامی امکانات لازم برای یک سامانه رستورانی پیاده سازی شد. این سامانه شامل اپلیکیشن اندروید، وب اپلیکیشن و وب سایت سفارش غذا می باشد.

Read More
سامانه خط تولید و مدیریت گارانتی کارخانه نیرو گستران خراسان
تجزیه و تحلیل سیستم و مدیر تیم نرم افزاری

کارخانه نیرو گستران خراسان یکی از بزرگترین تولید کنندگان باتری خودرو در کشور است و در سامانه پیاده سازی شده یک باتری از لحظه ای که اولین قطعه آن در کارخانه تولید می شود تا هنگامی که به دست مشتری می رسد قابل شناسایی و پیگیری است. همچنین تمامی مراحل گارانتی محصول نیز توسط مشتری در این سامانه از طریق اپلیکیشن، وب سایت و سامانه پیامکی قابل کنترل است.

Read More
وب سایت شرکت عصر نقره ای
توسعه دهنده فرانت اند - بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو)

وب سایت شرکت عصر نقره ای بر روی فریم ورک لاراول با Twig template engine ، Bootstrap ، Sass پیاده سازی شد و همچنین بهینه سازی های سئو نیز بر روی آن صورت گرفته به طوری که برای بسیاری از عبارات کلیدی حوزه طراحی اپلیکیشن در صفحه اول گوگل قرار دارد.

Read More
شبکه اجتماعی پیلاپت
تحلیل کسب و کار - تحلیل سیستم

شبکه اجتماعی پیلاپت یک شبکه اجتماعی شبیه اینستاگرام است که برای علاقه مندان به حیوانات و صاحبان حیوانات خانگی طراحی شده است. در این شبکه اجتماعی امکان معرفی مشاغل مربوط به حیوانات خانگی همانند پت شاپ ها و پت کلنیک ها از طریق اکانت های تجاری نیز ممکن است. همچنین امکان مشاهده و جستجوی نقشه بنیاد نیز از امکاناتی است که فراتر از امکانات اینستاگرام در این پلتفرم پیاده سازی شده است.

Read More

و ده ها پروژه دیگر به عنوان مالک محصول، تحلیلگر سیستم، تحلیلگر کسب و کارُ مدیر تیم، توسعه دهنده بک اند، توسعه دهنده فرانت اند و بهینه سازی برای موتورهای جستجو...

ارتباط با من

برای بر قراری ارتباط با من می توانید از طریق فرم زیر پیامی به من ارسال کنید و یا از طریق شبکه های اجتماعی من را پیاده کنید.

مرا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.